Національне Товариство Червонного Хреста України
Уманська міськрайонна організація
Товариства Червоного Хреста України
Черкаська область
Фотогалерея Слави
Меню сайту


Зроби свій внесок


Співпрацюймо!

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста, пл. Леніна, 1, м. Умань, 20300, (04744) 3-27-90

red-cross.um@mail.ru



Статистика
catalog.red-cross.org.ua


Вітаю Вас, Гість · RSS 04.05.2024, 19:39
Головна » 2019 » Листопад » 19 » Студенти Уманського Українсько-туркменського центру навчалися надавати допомогу.
16:53
Студенти Уманського Українсько-туркменського центру навчалися надавати допомогу.

 Напередодні відзначення Міжнародного дня Доброти, Дня студентів та Міжнародного дня толерантності в Уманському Українсько-туркменському культурно-освітньому центрі відбувся тренінг з надання першої долікарської допомоги!

Долікарська допомога, що надається людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки, полягає в застосуванні найпростіших засобів на місці події до прибуття медичного працівника. Від того, наскільки своєчасно і грамотно надана першу допомогу, багато в чому залежать результати подальшої невідкладної лікарської допомоги, подальшого лікування, а в ряді випадків і життя потерпілого.

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2019-11-19-17958?fbclid=IwAR1u6rAi_FNpjtwVvD3A_9-5RL-NH_A5tqEV8fDh7wqFqwZ9MuUtBC0qp3o – сайт для перегляду

Для того, щоб зробити серцево-легеневу реанімацію не потрібно мати вищу медичну освіту, а потрібні знання основних принципів: куди і як натискати, з якою частотою повторювати і як відстежувати результати.

Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Андріївна Чорна пояснила основні завдання надання першої долікарськоїї допомоги, алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях, коли є постраждалі. Важливо діяти швидко, дорогою є кожна хвилина, коли постраждалому можна надати найбільш дієву допомогу при зупинці серцебиття та дихання. Допомогти можуть ті, хто знаходяться поряд. Максимальні компенсаторні функції організму людини, при виникненні раптових серйозних ушкоджень, можуть ефективно підтримувати стабільний стан приблизно протягом 40 хвилин, до приїзду швидкої чи госпіталізації. Саме протягом 40 хвилин після настання нещасного випадку, надання першої допомоги є найбільш ефективним і зводить до мінімуму небезпечні ускладнення.

Іноземні студенти мали змогу не тільки почути теорію, а й попрактикуватися на манекенах та отримати неоціненний досвід. Протягом тренінгу студенти ставили запитання, які безпосередньо стосувалися безпеки власного життя та навколишніх.

Дякуємо Уманській міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України та волонтерам за набуття студентами важливих навичок в різних екстремальних ситуаціях.

Сподіваємось, що отримані знання врятують не одне життя!

Галина Терех,

викладач Уманського ДПУ ім.Павла Тичини.

Переглядів: 272 | Додав: Valtntina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Хостинг від uCoz