Національне Товариство Червонного Хреста України
Уманська міськрайонна організація
Товариства Червоного Хреста України
Черкаська область
Фотогалерея Слави
Меню сайту


Зроби свій внесок


Співпрацюймо!

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста, пл. Леніна, 1, м. Умань, 20300, (04744) 3-27-90

red-cross.um@mail.ruСтатистика
catalog.red-cross.org.ua


Вітаю Вас, Гість · RSS 19.12.2018, 12:22
Головна » 2017 » Березень » 24 » Студенти педагогічного університету в авангарді профілактики туберкульозу
19:53
Студенти педагогічного університету в авангарді профілактики туберкульозу

З нагоди Міжнародного дня боротьби з туберкульозом Уманська міськрайонна оганізація Товариства Червоного Хреста та держаний педагогічний університет імені П.Г.Тичини провели інформаційно-освітні заходи для студентської молоді. Зокрема, активність в доповненні власних знань про захворювання виявили студенти соціально-педагогічного факультету та факультету дошкільної освіти. Студенти,викладачі, волонтери прослухали та обмінялися інформацією про підступну хворобу.

Міськрайонна ї організація Товариства Червоного Хреста, її голова Валентина Чорна та міський фтизіатр Юрій Костюк презентували присутнім фотоілюстровану інформацію протидії поширення захворювання на туберкульоз. Було висвітлено статистику про хворобу, історію її розвитку, роль Роберта Коха у відкритті збудника хвороби, клінічні форми туберкульозу, шляхи поширення, профілактика недуги.

Товариство Червоного Хреста України є партнером держави в реалізації цієї програми боротьби з туберкульозом.. Громадськість об’єднується з державними структурами, медичними працівниками в боротьбі з хворобою, яка має тенденцію до зростання як в нашій країні так і в усьому світі.

Кожен, не байдужий до власного здоров’я, має знати, що хвороба може вражати будь які органи,але найчастіше – легені. Кашель,незначне підвищення температури, що тримається протягом кількох тижнів, постійна стомлюваність,підвищене потовиділення,зокрема,вночі- це привід для обстеження у лікаря. Паличка Коха стійка до коливання температур, легко зберігається в середовищі, в молочних та м’ясних продуктах хворих на туберкульоз тварин. Потрапляє збудник інфекційного захворювання в організм через дихальні шляхи, шлунково-кишковий тракт. Хвороба руйнує життєві плани, пригнічує, завдає багато проблем. Не варто піддаватися відчаю або сподіватися, що все минеться само по собі. Від хворого залежить, хто вийде в двобої з підступною хворобою. Кожен може знайти власні можливості захистити свій організм, щоб не захворіти на туберкульоз.

Щорічне флюорографічне обстеження дорослих та діагностична проба Манту у дітей – сприяють активному виявленню хвороби на початку її розвитку.

Волонтери державного педагогічного університету - це той резерв і потужній потенціал, який може допомогти населенню масово об’єднатися навколо бажання бути здоровими!

 

 

Прес-центр Уманської МРОТЧХУ.

Фото МРОТЧХУ.

 

Переглядів: 65 | Додав: Valtntina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Хостинг від uCoz