Національне Товариство Червонного Хреста України
Уманська міськрайонна організація
Товариства Червоного Хреста України
Черкаська область
Фотогалерея Слави
Меню сайту


Зроби свій внесок


Співпрацюймо!

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста, пл. Леніна, 1, м. Умань, 20300, (04744) 3-27-90

red-cross.um@mail.ruСтатистика
catalog.red-cross.org.ua


Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2019, 07:06
Головна » 2014 » Березень » 6 » Перша допомога - навчання
17:37
Перша допомога - навчання
Уманська міськрайонна організація оголосила набір в групи підготовки населення по програмі надання першої допомоги при травмах, раптових захворюваннях, пораненнях. Набрано першу групу з 20 осіб. Це загін служби милосердя Свято-Успенській парафії Уманської єпархії. Його керівник - Катерина Левадко. Сюди ввійшли молоді люди з числа студентів, працюючих в різних сферах. 

На перших заняттях із слухачами голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна ознайомила присутніх з важливістю засвоєння необхідних знань та практичних навичок з надання допомоги оточуючим та самому собі в наш час. Розглянуто алгоритм дій при наданні першої допомоги. Засвоєно навички з надання першої допомоги при опіках. На окремому занятті всі слухачі відпрацювали прийоми реанімації на навчальному манекені-тренажері. Роболи це охоче,майстерно відпрацювали та засвоїли практичні навички.

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста продовжує підготовку населення з надання першої допомоги. Кожен бажаючий може приєднатися.Переглядів: 238 | Додав: Valtntina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Хостинг від uCoz